Hakkımızda

Tüy Kalem Türkiye ve Dünya’nın
Heryerine Online Hizmet

Türkçe ve İngilizce mütercim tercüme, yazım işleri ve SEO uyumlu içerik üretimi gibi konularda yıllardır edinilen tecrübelerin tek bir isim altında birleştirilmesi fikri ile 2020 yılında dünyaya gelen Tüy Kalem’in doğum yeri Antalya’dır.

Tüy Kalem yolculuğuna her ne kadar yazım ve çeviri alanlarında hizmet vermek üzere başlamış olsa da, müşterilerine çok daha fazlasını sunabileceğini farkederek, 2022 yılı itibariyle, müşterilerinin çeviri, yazım ve tasarım ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm aradıkları bir adres haline gelmiştir.

Firma tanınırlığı ve reklam stratejileri için aslında birbiriyle iç içe olan bu üç alanda faaliyet göstermenin meyvelerini aldığı olumlu geri dönüşlerle toplamaya başlayan Tüy Kalem, doğum yeri olan Antalya başta olmak üzere, Türkiye ve Dünya’nın
her yerine hizmet vermektedir.

TüyKalem’in kadrosu, her biri alanında uzman, yetenekli, deneyimli çalışanlar, danışmanlar ve çözüm ortaklarından oluşmaktadır.

Profesyonel Uzman Kadromuz

Tüy Kalem’de

Türkçe ve İngilizce Mütercim Tercüme Hizmetleri

10, 15 ve 30 senelik tecrübeli çalışan, danışman ve çözüm ortakları tarafından profesyonel olarak yapılır.

Türkçe – İngilizce SEO Uyumlu Makale ve Kurumsal İçerikler

10 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışan, danışman ve çözüm ortakları ile %100 özgün ve akıcı bir dilde hazırlanır.

Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Butik Tasarım Projeleri

10 ve 20 yılı aşkın tecrübe sahibi çalışan, danışman ve çözüm ortaklarıyla kaliteli, ve etkileyici olacak şekilde tamamlanır.

Online Fiyat Teklifi için Aşağıdaki Formu Doldurabilirisinz