Mütercim Tercüme

Mütercim Tercüme

Dünya’nın en çok konuşulan dili olan İngilizce’ye, günümüzde pek çok farklı sektörde ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle dış ticaret ve ihracata yönelimin büyümesi ile yabancı dillerde çeviri hizmetlerine talep de artmış bulunmaktadır.

Ancak piyasada, İngilizce için uygun fiyatlı çeviri hizmetleri adı altında, sipariş veren firmaların imajını zedeleyen pek çok özensiz işler yapıldığı görülmektedir.

Özellikle hazır çeviri robotları kullanılarak anlaşılması güç halde karmakarışık sözde çeviriler, müşterileri geri dönülmez maddi ve manevi zararlara uğratabilmektedir.

İngilizce – Türkçe, Türkçe – İngilizce profesyonel çeviri işleriniz için güvenilir bir adres olan Tüy Kalem’de tüm mütercim tercüme siparişleriniz, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kaliteli ve özenli bir şekilde hazırlanır.

10, 15 ve 30 yıllık İngilizce – Türkçe tecrübelerine sahip çevirmen ve danışman ekibimizin sahip oldukları gerekli terminolojik bilgileri ve anlaşılır bir dil ile hazırladıkları çevirilerle, farkımızı ortaya koyuyoruz.

Bünyemizde bulunan İstanbul Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümü, Konya Selçuk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunları gibi alanında uzman kişi ve kişilerle sunduğumuz farklı alanlara özel çeviri hizmetlerimizi, başta Antalya olmak üzere, dünyanın pek çok farklı yerinde bulunan müşterilerimize ulaştırıyoruz.

-Web sitesi çevirisi
-Ürün tanıtım çevirileri
-Makale çevirileri
-Katalog ve broşür çevirileri
-Kullanım kılavuzu çevirileri
-İnşaat, mobilya ve dekorasyon alanında çeviriler
-Bilgisayar, yazılım ve teknoloji alanında çeviriler
-Marka ve mekan tanıtımı çevirileri
-Reklam metinleri çevirileri
-Turizm ve seyahat alanında çeviriler

ve bunlar gibi pek çok alanda kaliteli İngilizce – Türkçe mütercim tercüme hizmetlerimizi gerek basılı gerek elektronik ortamda kullanılmak üzere, zamanında teslim prensibiyle gerçekleştirmekteyiz.

Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli İngilizce çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere kolayca ulaşabilir, çevirisini istediğiniz döküman veya içeriği bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyatlarımız 100 kelime üzerinden hesaplanarak, işin gerekliliklerine göre farklılık göstermektedir.